YOL GEZİLERİ VE HATIRALARLA DOLU BİR YAZI İÇİN ARAÇ ÜSTÜ ÇADIR

Araç üstü çadırlar, sadece birkaç yıl önce açık hava pazarında ortaya çıkmaya başladı, ancak aşırı derecede pahalıydılar. Dışarıdaki zengin insanları cezbeden bir heves olarak başlayan araç üstü çadırlar

YOL GEZİLERİ VE HATIRALARLA DOLU BİR YAZI İÇİN ARAÇ ÜSTÜ ÇADIR

Araç üstü çadırlar, sadece birkaç yıl önce açık hava pazarında ortaya çıkmaya başladı, ancak aşırı derecede pahalıydılar. Dışarıdaki zengin insanları cezbeden bir heves olarak başlayan araç üstü çadırlar, o zamandan beri her büyüklükteki bütçeye yönelik yeni modeller sayesinde tüm kampçılar için çok daha erişilebilir hale geldi.

ARAÇ ÜSTÜ ÇADIR FAYDALARI

Kurulum çok kolaydır (ilk kurulumdan sonra): Araç üstü çadırlar, aracınızın çatı kirişlerine monte edilir ve bir kamp yeri bulduğunuzda sadece birkaç dakika içinde kolayca kurulabilir. Evinizden, su birikintilerinden, böceklerden ve dolaşan vahşi yaşamdan uzakta evinize tırmanabilmeniz için bir merdiven katlanır.

Her yerde (neredeyse her yerde) kamp yapabilirsiniz: Araç üstü çadırlar, yumuşak ve tamamen düz bir çadır pedi bulmanıza gerek yok - eğim minimum olduğu sürece her yerde mağaza kurabilirsiniz. Yerde uyumak da sizi dolaşan herhangi bir yaratıktan daha yükseğe çıkarır.

Tasarımı:  Olağanüstü çizgisi bir tasarım şaheseridir. yenilikçi ve şık bir tasarım üretmek için her ayrıntı özenle ve ustalıkla tasarlanmıştır.

Kumaşları sağlam: Kumaşın önemsiz bir parça olduğunu ve sadece yağmurdan uzak tutması gerektiğini düşünmeyin. Tam tersine çadırın içindeki yaşamı keyfi kılmak için kumaşının kalitesi çok önemlidir. Ürünlerimizde ripstop kumaş kullanılmaktadır.

 

ARAÇ ÜSTÜ ÇADIR NASIL SEÇTİK  ?

Yumuşak ve sert kenarlı: Araç üstü çadırların çoğu yumuşaktır, yani çatınızda kalın bir ripstop kumaş örtüye katlanırlar.

Ağ örgüsüne karşı sağlam duvarlar: Soğuk ve güçlü rüzgarlardan korkuyorsanız brother scampi tercih etmeniz önemlidir yapının sağlamlığı bizim için 1. Sıradadır. Diğerlerinde, esintinin içeri girmesine izin veren çıkarılabilir yağmur sineği ve kafesli pencereler vardır. Kamp yapmayı düşündüğünüz yer seçiminizi etkileyecektir.

Diğer özellikler: Araç üstü çadıra merdiven dahil,  Dahili saklama cepleri var, Tüm ailem için yeterli alan var hatta bazı seçeneklerde oda ayırıcı, LED ışıklar ve tavan pencereleri gibi eğlenceli ekstralar bulunur.