Brothers Camp Kars/Kağızman’da

Brothers Camp, Araç Üstü Çadır

Brothers Camp Kars/Kağızman’da

Keşfedilmemiş bir yer olarak, kuzeydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Kars iline gittik. Grup olarak, Ben, Ahmet, Melek, Cemal ve Selin idi. Kars, Türkiye'nin güneydoğu sınırında yer alan bir ilimiz ve doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel değerleri ile ünlüdür.

Tatil boyunca araç üstü çadırlarımızda konakladık. Çadırlar, rahat ve temizdi ve ihtiyacımız olan her şeyi içinde bulabildik. Ayrıca, çadırların yerleşim yeri de gerçekten güzeldi, doğal güzelliklerin içinde ve sessiz bir ortamda konakladık.

Günler boyunca Kars ilinde yer alan tarihi ve doğal yerleri ziyaret ettik. İlk günümüzde Kars Kalesi'ni ziyaret ettik. Kale, Türkiye'nin en eski kalelerinden biridir ve bölgenin tarihi ve kültürel değerlerini yansıtmaktadır. Ayrıca, Kağızman yöresinde yer alan doğal güzellikleri keşfettik. Bu bölgede, yürüyüşler yaptık ve göl ve şelalelerde yüzdük.

Son günümüzde ise Kars ilinde yer alan Sarıkamış Milli Parkı'nı ziyaret ettik. Bu milli park, Türkiye'nin en güzel doğal alanlarından biridir ve özellikle karlı dağlar, ormanlar ve nehirler ile ünlüdür. Burada, yürüyüş yaptık ve doğal güzelliklerin içinde kaybolduk.

Tatil boyunca, araç üstü çadırlar kullanmak gerçekten harika bir deneyim oldu. Bu sayede, her gün farklı bir yerde konaklayabildik ve doğal güzelliklerin içinde kendimize ait bir alanımız oldu. Ayrıca, keşfedilmemiş bir yer olarak Kars ilinde tatil yapmak, gerçekten özel ve unutulmaz bir deneyimdi