Aracınıza Araç Üstü Çadır Taktırmak

Araç üstü çadıların ağırlıkları genellikle 50 kilogramdan ağırdır bu nedenle rafınızın göreve uygun olduğundan emin olmanız gerekir. Henüz bir portbagajınız yoksa, çadır ağırlığınızı,araç üstü çadırı temeli olarak raf markaları hizmet etmektedir

Aracınıza Araç Üstü Çadır Taktırmak

Araç üstü çadıların ağırlıkları genellikle 50 kilogramdan ağırdır bu nedenle rafınızın göreve uygun olduğundan emin olmanız gerekir. Henüz bir portbagajınız yoksa, çadır ağırlığınızı,araç üstü çadırı temeli olarak raf markaları hizmet etmektedir. İhtiyaç duyduğunuz özellikleri bulmak her zaman kolay değildir, bu nedenle ihtiyacınız olan bilgileri almak için doğrudan araç üreticiniz ve raf üreticinizle iletişime geçmeniz gerekebilir.

Araç Üstü Çadırı Tavan Rafınıza Takmak

Aracınızı kampa sürdüğünüzde kurulum bir esinti olsa da, ilk çadırın tavan rafına cıvatalanması biraz zaman alacaktır. Verilen tüm kurulum talimatlarını dikkatlice okuyun ve uygulayın. 

Hafta sonu kaçamağı tatil veya daha maceralı bir yolculuk için Brothers Camp'i tercih edebilirsiniz. Olağanüstü çizgisi bir tasarım şaheseridir. yenilikçi ve şık bir tasarım üretmek için her ayrıntı özenle ve ustalıkla tasarlanmıştır.Gerçekten hızlı ve kolay bir kurulumu vardır.

 

Araç Üstü Çadır Alışverişi İle İlgili Ek Hususlar

 Büyük faktör, hangi çadır modellerinin araç rafınızın yük kapasitesi ile çalışacağını belirlemektir. Bundan sonra, göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey var:

  • Dayanıklılık seviyeleri: Tüm araç üstü çadırları ekstra sağlam olsa da, bazı markalar aşırı iklimlerde uzun yolculuklar için tasarlanmış süper sağlam modeller sunar. Bazı markalar ayrıca isteğe bağlı olarak tamamen ağ kanopileri sunar.
  • Nakliye maliyetleri: Mağazada satın almak basit bir çözümdür, ancak bazı modeller yalnızca çevrimiçi olarak mevcut olabilir.
  • Satın almadan önce deneyin : Araç üstü çadırları kiralayan bir yer bulmak biraz araştırma gerektirecektir, ancak faydası olabilir - çünkü en önemli düşünceniz, karavan yaşamının bu yükseltilmiş versiyonunun sizin için olup olmadığına karar vermektir.