Bir Araç Üstü Çadır Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Araç Üstü Çadır Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bir Araç Üstü Çadır Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Neden Araç Üstü Çadırı? Gelin farklı bakış açıları yönünden 9 madde de beraber irdeliyelim..

 

1. Toprak Zeminden Bağımsız Bir Kamp !

Brothers Camp Araç Üstü Çadırda, ıslak ve soğuk zeminden uzakta uyuma fırsatınız vardır. Böylece herhangi bir yerden çadırınızın içine su giremez ya da aşağıdan gelen soğuk etki uykunuzu bölmez. Brother Camp Araç Üstü Çadır ile taşlar ve engebeli zemin artık tarih oldu. ;)

2. Ürpertici Sesler ve Anlar Artık Yok !

Brothers Camp Araç Üstü Çadır ile yükseklikten faydalanırsınız. Araç üstü çadırınızda ürkütücü sürüngenlerden ve davetsiz ziyaretçilerden daha fazla korunursunuz. Pencerelerde ve çadır girişinde özel bal petekli ileri teknoloji desene sahip kapalı sineklikler de böceklere karşı koruma sağlar.

3. Yağmur/Kar/Güneşli Hava Olsun Olmasın Her Yerde Hızlı Açma ve Kapama Avantajı

Brothers Camp Araç Üstü Çadırınız araca monte edildikten sonra birkaç dakika içinde kullanıma hazır hale gelir. Daha da kolay, daha hızlı ve daha pratik - özellikle yalnız seyahat ediyorsanız, Brothers Camp Araç Üstü Çadırı tamamen doğru bir seçimdir. Brothers Camp Araç Üstü Çadırınız açılma ve kapanma hızı olarak sektörde öncü teknolojiye sahiptir. Özellikle hızlı bir reaksiyonun gerekli olduğu kötü veya hızla değişen hava koşullarında bu durum sizin için çok önem taşır. Ama aynı zamanda, açma ve kapama işlemlerine çok fazla zaman harcamak istemiyorsanız ve hayattaki gerçekten önemli şeylerle zaman geçirmeyi tercih ediyorsanız Brothers Camp Araç Üstü Çadırlarımızı %100 tavsiye ediyoruz.

4. Arabada Daha Fazla Saklama Alanı İmkanı

Brothers Camp Araç Üstü Çadırı sayesinde, arabada çadır için depolama alanı planlamanız gerekmiyor. Ayrıca sürüş sırasında yastık, battaniye ve şilteyi Brothers Camp Araç Üstü Çadırınıza bırakabilirsiniz. Bu detaylar arkadaşlarınız için arabada yer bırakma imkanı tanır. Brothers Camp Araç Üstü Çadırınızın girişindeki hediye olarak müşterilerimize sunduğumuz ayakkabılık sizlere pratik eşya ve ayakkabı düzenleme imkanı tanır.

5. Harika Manzaralarda Unutulmaz Anılar

Sabah uyanıp güne harika bir manzara ile başlamaktan daha güzel ne olabilir? Brothers Camp Araç Üstü Çadırının özel pencereleri her yönden harika bir panoramik manzara seyretmenize izin verir, böylece güneşin doğuşunu uyku tulumunuzun rahatlığından kesinlikle izleyebilirsiniz. Aynı zamanda, Araç Üstü Çadırınızın içine bol miktarda temiz hava girer ki, bütün bu anlattıklarımız deliksiz uyanmanız ve güne rahat başlamanız için mükemmeldir. 

6. Konforlu Yatak

Brothers Camp Araç Üstü Çadırınızda basit bir uyku matı yerine  özel bambu kumaş ve İşbir’de kullanılan üretim bantı aynı sünger malzemeden oluşan rahat bir yatak üzerinde uyursunuz. Ee tabiki sonuç; daha fazla konfor, dolayısıyla daha iyi uykudur. Yatağınız sürüş sırasında araç üstü çadırınızda kalır, bu nedenle bunun için herhangi bir yer planlamanız gerekmez.

7. Her Zaman Tesadüflerle Dolu Bir Kamp Macerasına Hazır Olacaksınız !

Kendiliğinden gelişen hafta sonu gezilerinizin önünde artık hiçbir şey duramaz! Sadece Brothers Camp Araç Üstü Çadırı sahibi olun ve yola çıkın. Mobil eviniz her zaman yanınızdadır.

8. Bir Karavan Satın Almaktan Daha Ucuz

Aynı zamanda, Brothers Camp Araç Üstü Çadırı bir karavana göre daha fazla mobil avantaja sahip olduğu kadar daha ekonomiktir de.

9. TÜVTURK Muayene Şartı Yok!!

Brothers Camp Araç Üstü Çadırınız TüvTURK tarafından yapılan tüm muaenelerden geçmektedir. Karavan İçin yaptırmanız gereken çekme demiri gibi ruhsatınıza işletmenize gereken bir durum asla yoktur.

İşte özet olarak farklı gözle baktığımız, 9 madde de sizlere Brothers Camp Araç Üstü Çadır Sahibi olmak için her ince detayı vermeye çalıştık. İster yalnız ister ailenizle eşsiz maceralara aracınızla yelken açmak istiyorsanız Brothers Camp Araç Üstü Çadırlarımız sizleri bekliyor…

 

Brothers Camp Fark Yaratmadı,

Brothers Camp Fark’ın ta kendisi..