BROTHERS CAMP "TASARIM TESCİL PATENTLİ" İLK VE TEK ARAÇ ÜSTÜ ÇADIR MARKASIDIR.

Brothers Camp Araç Üstü Çadır Sektöründe "Tasarım Tescil Patent"i Alan İlk ve Tek Araç Üstü Çadır Markası Olarak Yerini Almıştır.

BROTHERS CAMP

Araç Üstü Çadır Sektörü Gün Geçtikçe Gelişiyor

Dünya'da olduğu gibi, ülkemizde de yükselen trend haline gelen "Kampçılık" sektörü zamanla bambaşka bir boyuta evrilmiştir. Anılan süreç içerisinde kamp ve doğa hayatına ilişkin üretilen materyaller; teknolojinin de desteği ile siz doğa severlerin kullanımını kolaylaştıran bir hale bürünmüştür. 

Brothers Camp Ailesi olarak "Tasarım Tescil Patent" belgesi ile sektörde yine ilklere imza attık. 

Gelinen bu aşamada; KALİTE, ORJİNALLİK ve KENDİNE ÖZGÜLÜK ilkelerini benimseyen  "Müşteri memnuniyeti odaklı" bir Araç Üstü Çadır  firması yani Brothers Camp doğdu. Yıllık 5 bin'in üzerine satış yaparak gün geçtikçe kendimizi geliştirmeye, siz doğa severlerin mutluluğunu garanti etmeye kendimizi adadık.

Ancak mesai mevhumu gözetmeksizin geceli gündüzlü çalıştığımız bu zorlu süreçte, ülkemizde araç üstü çadır sektöründe rekabet günden güne artmış, "ESİNLENME" sloganının arkasına sığınarak, kolay yolu seçen, kısa sürede KALİTEDEN UZAK , MÜŞTERİ MAĞDURİYETİ odaklı anlayış ile kazanç elde etmeye çalışan, özgün fikir ve tasarım kopyalaması ile markamıza ait çadırların benzerini üreten firmalar hasıl olmuştur. Biz de emeğin ve alın terinin kanunlar karşısında korunması ve belgelenebilmesi için Brothers Camp Ailesi olarak "Tasarım Tescil Patent" belgesi ile sektörde yine ilklere imza attık. 

Tasarım Nedir:

Sınai Mülkiyet Kanunu 55. Maddesinde; ‘’Tasarım, ürünün tümü veya bir parçasının ya da üzerindeki süslemenin çizgi, şekil, biçim, renk, malzeme veya yüzey dokusu gibi özelliklerinden kaynaklanan görünümüdür.’’hükmü amirdir. 

Tasarım Hakkı Nasıl Korunur?

Tasarımların korunabilmesi için öncelikle “tasarım” ve “ürün” tanımlarına uyması gerekmektedir. Tasarım korumasında, iki veya üç boyutlu ürünlerin bütünü veya parçasıyla ilgili dış görünüm dikkate alınır. Üçüncü kişiler, tasarım sahibinin izni olmadan koruma kapsamındaki tasarım veya tasarımın uygulandığı ürünü üretemez, piyasaya sunamaz, satamaz, ithal edemez, ticari amaçlı kullanamaz veya bu amaçlarla elde bulunduramaz ya da bu tasarım veya tasarımın uygulandığı ürünle ilgili sözleşme yapma amacıyla öneride bulunamaz.

Brothers Camp Ailesi Olarak Diyoruz ki;

Taklitler Aslını Elbette Yaşatır, ancak hayalimiz, ASLIMIZIN TAKLİTLER ile YAŞATILMASI DEĞİL; güzel ülkemizde haksız kazanç getirisi sağlayan rekabetten öte Dünya Standartlarında ve Ülke sınırları dışında Milli Ekonomimize katkı sağlanmasına yönelik yeni fikirlerin, hayallerin, alınteri ve emeklerin var olması dileğidir.

"Brothers Camp Fark Yaratmadı..

Brothers Camp Farkın Ta Kendisidir.."