BROTHERS CAMP

BROTHERS CAMP

 Sektör Gün Geçtikçe Gelişiyor

Dünya'da olduğu gibi, ülkemizde de yükselen trend haline gelen "Kampçılık" sektörü zamanla bambaşka bir boyuta evrilmiştir. Anılan süreç içerisinde kamp ve doğa hayatına ilişkin üretilen materyaller; teknolojinin de desteği ile siz doğa severlerin kullanımını kolaylaştıran bir hale bürünmüştür. 

Brothers Camp Ailesi olarak "Tasarım Tescil Patent" belgesi ile sektörde yine ilklere imza attık. 

Gelinen bu aşamada; KALİTE, ORJİNALLİK ve KENDİNE ÖZGÜLÜK ilkelerini benimseyen  "Müşteri memnuniyeti odaklı" bir Brothers Camp doğdu. Yıllık 5 bin'in üzerine satış yaparak gün geçtikçe kendimizi geliştirmeye, siz doğa severlerin mutluluğunu garanti etmeye kendimizi adadık.

Ancak mesai mevhumu gözetmeksizin geceli gündüzlü çalıştığımız bu zorlu süreçte, ülkemizde sektörde rekabet günden güne artmış, "ESİNLENME" sloganının arkasına sığınarak, kolay yolu seçen, kısa sürede KALİTEDEN UZAK , MÜŞTERİ MAĞDURİYETİ odaklı anlayış ile kazanç elde etmeye çalışan, özgün fikir ve tasarım kopyalaması ile markamıza ait  benzerini üreten firmalar olmuştur. Biz de emeğin ve alın terinin kanunlar karşısında korunması ve belgelenebilmesi için Brothers Camp Ailesi olarak "Tasarım Tescil Patent" belgesi ile sektörde yine ilklere imza attık. 

Brothers Camp Ailesi Olarak Diyoruz ki;

Taklitler Aslını Elbette Yaşatır, ancak hayalimiz, ASLIMIZIN TAKLİTLER ile YAŞATILMASI DEĞİL; güzel ülkemizde haksız kazanç getirisi sağlayan rekabetten öte Dünya Standartlarında ve Ülke sınırları dışında Milli Ekonomimize katkı sağlanmasına yönelik yeni fikirlerin, hayallerin, alınteri ve emeklerin var olması dileğidir.

"Brothers Camp Fark Yaratmadı..

Brothers Camp Farkın Ta Kendisidir.."