ARAÇ ÜSTÜ ÇADIR NEDİR VE NEDEN İHTİYACINIZ VAR?

Çatıdaki çadırlar kamp deneyiminizi yükseltir. Aracınızın raf sistemine monte edilen ve bir yer çadırına, karavana veya kampçıya alternatif olan çadırlardır. Herhangi bir aracı (araba, SUV, crossover, vagon,

ARAÇ ÜSTÜ ÇADIR NEDİR VE NEDEN İHTİYACINIZ VAR?

ARAÇ ÜSTÜ ÇADIR NEDİR VE NEDEN İHTİYACINIZ VAR?

Araç üstü çadılar kamp deneyiminizi yükseltir. Aracınızın raf sistemine monte edilen ve bir yer çadırına, karavana veya kampçıya alternatif olan çadırlardır. Herhangi bir aracı (araba, SUV, crossover, vagon, kamyonet, kamyonet, römork) her zaman maceraya hazır bir mobil ana kampa kolayca dönüştürmenize olanak tanırlar. İnanılmaz manzaralar ve rahat yatağın yanı sıra, tek başına veya arkadaşlarınız ve ailenizle kamp yaparken çatı çadırını kullanmanın birçok yararı vardır.Araç üstü çadırlar ilk bakışta özgürlük , macera ve gerçekten bağımsız bir ruh hissi vermektedir.

GELENEKSEL YER KAMPINA KIYASLA ARAÇ ÜSTÜ ÇADIRININ FAYDALARI NELERDİR? 

Yerden yüksekliği: Brothers Camp araç üstü çadırları su geçirmez olduğundan her türlü havada yüksek ve kuru tutar. Ayrıca, çatıdaki çadırlar sizi hayvanlardan korur, daha az kirin izini sürer ve yer üstünde kamp yapmanın sağladığı gelişmiş manzaranın keyfini çıkarmanızı sağlar. Doğa ile bütünleşmek isteyenler için ideal model : 20 santim boşluğu ile size malzeme depolama alanı da sunan panoramik modellerimiz sunulmaktadır.

Hızlı ve kolay kurulum: Bir çatı çadırıyla kamp kurmak, destansı bir yer bulmak, parka koymak ve çadırınızı kurmak kadar kolaydır. Mevcut katlama ve açılır  seçeneklerle, dakikalar içinde hazır olacak ve manzaranın tadını çıkarmaya hazır olacaksınız.

Rahat kalın: Yerleşik hafızalı köpük şilteler, garantili düz bir yüzey, bol miktarda havalandırma ve eşyalarınızı saklayabileceğiniz yerler ile çatıdaki çadırlar, maceranız sizi nereye götürürse götürsün rahat bir gece uykusu anlamına gelir. Kaliteli bir kumaş giymek varken neden kötü bir kumaş tercih edersiniz ? Yağmurda kuru kalmak istiyorsanız Brotherscamp araç üstü çadır sistemleri tercih edebilirsin.

ARAÇ ÜSTÜ ÇADIRLAR NASIL ÇALIŞIR?

En sevdiğiniz kamp yerine seyahat edin ve çatıdaki çadırı açın, merdiveni indirin ve içeri tırmanın! Brothers Camp Çadırları çoğu araç raf sistemine uyacak şekilde tasarlanmıştır ve güvenli montaj donanımı ile kurulumu kolaydır. Maceralar arasında aracınızda kalabilir veya sezon dışında kolayca kaldırabilirsiniz.  

SERT VE YUMUŞAK ÇATI ÇADIRLARI ARASINDAKİ FARK NEDİR?

  Su almayan kabuk ve kumaşlar kumaşların rengi iç döşemeleri ve bambu kumaş yatağın doğadaki huzurunu hissettirir. Hem sert hem de yumuşak kabuklu çadırların birçok faydası vardır. Hangisinin sizin için en iyisi olduğunu belirlemek, kaç kişi uyumanız gerektiği, ne kadar ekipman getirdiğiniz ve kamp yapma tarzınız gibi birçok faktöre bağlıdır.

Yumuşak kabuklu çadırlar, en yaygın çatı çadırı türüdür. İkiye katlanırlar ve açıldıkça çadırın gölgeliklerini genişletirler, böylece bir esinti oluştururlar. Çadırın yarısı aracınızın portbagajına monte edilir; diğer yarısı ise çadırdan zemine uzanan teleskopik bir merdivenle destekleniyor. Yırtmak da bir o kadar kolay - çadırı ters çevirin, merdiveni katlayın ve hava koşullarına dayanıklı seyahat kılıfını değiştirin. Yumuşak kabuklu çadırlar, sadece farklı hava koşulları için birçok farklı çeşidi olduğu için popülerdir, aynı zamanda 2, 3 ve 4 kişilik büyüklükleri de vardır. Brothers Camp’in Aile Modeli 2 Yetişkin 2 çocuk için uygundur. Sert kabuklu bir çadır, kullanıcının birkaç mandalın serbest bırakılmasıyla çadırını hızlı bir şekilde açmasını sağlar. Hızlı kurulum ve yırtılma, onları karadan iniş ve arazi sürüşlerinde yaygın olan dur-kalk kampı için ideal hale getirir. Bu tarz bir çadır, aracı bir yumuşak kabuklu çadır gibi sarkmaz, sadece yukarı doğru uzanır, bu da onları kaldırılmış / daha uzun araçlar ve dar kamp alanları için mükemmel hale getirir. Sert kabuklu çadırlar 2 kişiye kadar tutabilir.