Araç Üstü Çadır Nedir? Ne değildir?

Araç Üstü Çadır Hakkında Yanlış Bilinen Gerçekler

Araç Üstü Çadır Nedir? Ne değildir?

Araç Üstü Çadır arabaya zarar verir mı?

Araç Üstü Çadır araçlarınızın bilinenin aksine tavanına doğrudan montajlanmayıp, tavanda bulunan bara montelenir. Barlar/tavan çıtaları arabanın imalat ve arge’si öncesinde hesaplanarak özel tasarlanmıştır. Araç üstü çadırının tüm yükü, aracınızın üst barları aracılığıyla aracın taşıyıcı kolonlarına biner. Çadır, tavana veya arabanın herhangi bir kısmına asla yükleme yapmaz. Sadece aracınızın iskeletine yük biner. Aracın iskeleti güçlendirilmiş bölgesi olup yük aracınızın taşıyıcı kolonlarına biner, dolayısı ile aracınız için herhangi bir zarar ve tehlike arz etmez. Araç Üstü Çadır arabaya zarar verir mı? Sorusuna rahatlıkla “Hayır” diyebiliriz.

Araç Üstü Çadır tavana zarar verir mi?

Araç Üstü Çadırınız doğrudan tavana montaj/montesi yapılmadığı için Araç Üstü Çadır Tavana Zarar verir mi? Sorusunun cevabına rahatlıkla “Hayır” diyebiliriz.

Araç Üstü Çadır hangi araçlarda kullanılır?

Araç Üstü Çadırlar binek, Cross Over, Suv, Pick Up, Kamyonet, Karavan, Mini Karavan, Çekme Karavan, Kamyon, Panelvan tipi her türlü araca göre imal edilmektedir. Araç Üstü Çadırınızın aracınıza uygun olmadığını öğrenmek için https://brotherscamp.com/bul/cadirbul/ linkinden bir deneme yapabilirsiniz ;)

Araç Üstü Çadır rahat mı?

Araç Üstü Çadırları içlerinde özel yatak materyalleri ile üretilirler. Bu her firmada farklılık arz eder. Brothers Camp Araç Üstü Çadırlarında İşbir ile aynı üretim bantındaki kaliteli ve kesinlikle yakmayan vücudumuza uyumlu kaliteli sünger kullanılmaktadır. Araç Üstü Çadırlar yerde olmadığı için böcek ve haşerelerden de sizi korur. Ayrıca yağmur yağdığı zamanlarda zeminden su almayacağı için rahat uyumanız garantidir. Dolayısı ile Araç Üstü Çadır Rahat mı? Sorusuna rahatlıkla “Evet” Diyebiliriz.

Araç üstü çadır kullanışlı mı?

Araç Üstü Çadırlar çeşitlerine göre portatif olarak üretilirler. Portatif olmayan araç üstü çadırları kampta sizlere zevk vermekten öte özellikle olumsuz hava koşullarında mutsuzluk kaynağı olabileceği gibi gereksiz bir maliyet de yaratır. Bu nedenle üretim bandımızdaki Çadırlarımızda kullanılan özel materyaller ile sizlere 5 snde açılabilen çadır imal ediyoruz. Araç Üstü Çadır kullanışlı mı? Sorusuna “Evet” demek bizim için en garantöre kelimedir.

Araç Üstü Çadır ne işe yarar?

Araç Üstü Çadır, aracınızla çıkabildiğiniz en son zirveye kadar yanınızda olan, kampçılığı bir üst boyuta çıkararak daha kaliteli ve doğa ile iç içe yıldızlara yakın kamp yapmanıza destek olurlar.

Araç Üstü Çadır kaç kilo taşır?

Araç Üstü Çadırlar 80 kg.a kadar olabilmektedir. 3 Yetişkin veyahut 2 Yetişkin 2 Çocuk hesabı yaptığımızda 250 kg’a kadar rahatlıkla taşıyabileceğini söyleyebiliriz. Anılan ağırlık da aracınızın iskeletine yük bindirdiğinden  kesinlikle zarar vermeyecektir.

Araç üstü çadırlar kaç kişilik?

Araç Üstü Çadırlar, 2 kişilikten 4 kişiliğe kadar farklı ebatlarda üretilmektedir. Bu rakamlarda firmadan firmaya değişmekte olup, Brothers Camp Araç Üstü Çadırlarımız ile 4 kişiye (2 Yetişkin 2 Çocuk) kadar rahat konaklama hizmeti sağlamaktayız.

Araç Üstü Çadır muayeneden geçer mi?

Araç üstü çadırlar portatif olarak üretildiklerinden aracınızın daimi formunda tadilat kapsamında girmediğinden TUV TÜRK muayenesinden sorunsuz geçecektir. Bu nedenle Araç Üstü Çadır muayeneden geçer mi? Sorusuna “Evet” diyebiliriz.