ARAÇ ÜSTÜ ÇADIR NASIL SEÇİLİR?

Araç üstü çadırları son yıllarda Türkiye’de bir fenomen haline gelmesine rağmen, onlarca yıldır Avustralya'da dolaşan araç üstü çadırların değerleri yeni yeni biliniyor.

ARAÇ ÜSTÜ ÇADIR NASIL SEÇİLİR?

Bir araç üstü çadırı satın almayı düşünüyorsanız, işte bilmeniz gerekenler.

  • Araç üstü çadırların artıları ve eksileri: Hızlı kurulum ve daha dik maliyet, göz önünde bulundurulması gereken önemli noktalardır.
  • Aracınızla hangi çadırın çalıştığını nasıl anlarsınız: Satın almadan önce çadır, araç ve raf özelliklerini dikkatlice kontrol edin.
  • Araç üstü çadır aracınıza nasıl takılır: Zemin cıvataları tavan rafınıza sabitlenir, bu nedenle uygun bir düzene sahip olduğunuzdan emin olun.

Araç Üstü Çadırların Cazibesi

Onlarca yıldır Avustralya'da dolaşan araç üstü çadırların değerleri yeni yeni biliniyor. Araç üstü çadırlar son yıllarda Türkiye’de bir fenomen haline gelmesi herkesin daha kolay,güvenli ve huzurlu bir şekilde kamp yapılmasına olanak sağlıyor.Bir yerde kamp yapmak istediğinizde aklımıza gelen ilk şey çadır oluyor. Çadırlar genellikle yerde çamurda, toprakta ve böceklerle birlikte yere konulurken araç üstü çadırlarımız hem temiz hem de yüksektedir. Araç üstü çadır, istediğiniz yerde kolayca açılır ve kolayca kapanır. Araç üstü çadırlarımız hem su geçirmez olduğu gibi yağmurlu günlerde içiniz rahat olsun.

ARAÇ ÜSTÜ ÇADIRLARIMIZIN ARTILARI

  • Satış konuşması kolaylığı: Araç üstü çadırlarımız hızlı kurulum için tasarlanmıştır. Kampa girdikten sonra, birkaç kayışı çözer, kaldırır ve direkleri ve merdiveni yerleştirirsiniz.
  • Güçlü yapı: Genel olarak zemin, çadır kumaşı ve direk malzemeleri ekstra sağlamdır ve fırtınalı hava koşullarına dayanabilir.
  • Her yerde kamp yapın: Bir kamp alanında, otoparkta, uzak toprak yolda, her yerde kurun. Temiz bir çadır pedine gerek yok, ancak düz bir noktaya sahip olmak güzel.