Ne tür Brothers Camp Araç Üstü Çadırını satın almalıyım?

Ne tür Brothers Camp Araç Üstü Çadırını satın almalıyım?

Ne tür Brothers Camp Araç Üstü Çadırını satın almalıyım?

Brothers Camp Araç Üstü Çadırları

Sık Sorulan Sorular Klavuzu (2)

Araç Üstü Çadır nasıl seçilir? Araç Üstü Çadırınızın aracınıza uygun olduğundan nasıl emin olunur? Bu soruları burada yanıtladık ve sizler için daha faydalı bilgiler sağladık!

Araç Üstü Çadır macerayı seven kamp tutkunları için özel olarak hazırlanmıştır. Hızlı bir şekilde kurulabilen bu çadırlar, kamp yapmak için herhangi bir yere kolayca gitmenize ve zorlu koşullara dayanabilecek sağlam bir yapı ve malzeme kullanmanıza olanak tanır. Buzlu çamurlu zemine çadırınızı kurup kamp yapmak için ağacın tepesine tırmanmaya hazır mısınız? Ondan önce dikkat edilmesi gereken çok şey var. Eksiksiz kılavuzumuz, acil sorularınızı yanıtlamanıza yardımcı olacaktır.

Ne tür Brothers Camp Araç Üstü Çadırını satın almalıyım?
Bir Araç Üstü Çadırı kullanmaya karar verdikten sonra bir sonraki adım, doğal olarak hangi Brothers Camp Araç Üstü Çadırının sizin için doğru olduğunu belirlemektir. Eviniz kadar rahat bir çadır seçerken lütfen aşağıdaki ayrıntılara dikkat edin. Aynı zamanda www.brotherscamp.com sitemizde bulunan “Aracıma Göre Çadır Öner” uygulaması ile ön fikir edinebilirsiniz.
Sert Kabuklu Araç Üstü Çadırların, Deri/Branda Kaplı Araç Üstü Çadırları İle Karşılaştırılması
Sert kabuklu araba Brothers Camp Araç Üstü Çadırı: Sert kabuklu araba Brothers Camp Araç Üstü Çadırını açmak çok uygundur. Sadece birkaç kilidi gevşetmeniz yeterlidir. Bu nedenle, yumuşak kabuklu araba çatı çadırlarına göre kurulumu ve depolanması daha uygundur. Ayrıca, zemini bal petek panelli alüminyum, kabuğu da güçlü malzemelerden yapılmıştır, bu nedenle mükemmel hava direncine sahiptir. Bu avantajlara dayanarak, sert kabuklu Brothercamp Araç Üstü çadırınız, karada ve arazide seyahat için yaygın olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca, AB-130, AB-150, Panoramik-120 model Araç Üstü Çadırlarımızı daha fazla depolama alanı sağlamak veya sezon dışı seyahatlerde kullanmak için bir tavan kutusu olarak kullanabilirsiniz. Kapalı halde iken kar, dolu, yağmur, güneş, kuş pislikleri vb. olumsuz atmosfer/ortam koşullarda kabuğunuz deforme olmadığı gibi aracınızın tavanını da aynı oranda koruma sağlar.
Deri/Branda Kaplı Araç Üstü Çadırı: Deri/Branda Kaplı Araç Üstü Çadırlar, çadırın tentesinden farklı bir kap ile araç üstünüzde bulunur. Çadırınızı açmak için anılan önce brandayı açmak, akabinde çadırınızı kurmak durumunda kalırsınız. Kötü hava şartlarında çadırınızı toplamak istediğinizde yine önce çadırınızı kapatmak, sonrasında ıslanmış ve/veya kar ile kaplı, kimi zaman buzlaşmış sert branda ile çadırınızı kaplamak durumunda kalırsınız. Tüm bu işlemler sizlere çadır açma ve kapama kolaylığı sağlamadığı, süre kazandırmadığı gibi, branda ile kaplanmış çadırınız seyir halinde aracınız üzerinde asimetrik ve şık olmayan bir görünüm sergileyebilir, uğultu ve ıslık sesi çıkarabilir. Her daim ıslak olmasından ötürü çadırınızda nem, küf ve kötü kokuya sebebiyet verebilir.
Bir sonraki bölüm; Ne tür Brothers Camp Araç Üstü Çadırını satın almalıyım ? 2