Araç Üstü Çadır için Uygun Kamp Alanları

Araç üstü çadır kullanarak birbirinden kaliteli deneyimlere kapı aralamak ister misiniz? Türkiye’de birbirinden değerli kamp alanlarında araç üstü çadır kullanarak kamp deneyimini yaşayabileceksiniz.

Araç Üstü Çadır için Uygun Kamp Alanları

Araç Üstü Çadır için Uygun Kamp Alanları

Araç üstü çadır kullanarak birbirinden kaliteli deneyimlere kapı aralamak ister misiniz? Türkiye’de birbirinden değerli kamp alanlarında araç üstü çadır kullanarak kamp deneyimini yaşayabileceksiniz. Şimdi gelin sizlerle aracınız ve kaliteli çadırınızla nerelerde kamp yapabileceğinize bir bakalım.

Akyaka – Gökova Orman Kampı

Azmak Nehri’nin yanı başında ormanın içerisinde harika bir kamp deneyimi yaşamak isteyenler için Akyaka’da zaman geçirmek bambaşka bir deneyim olacak! Gökova Orman Kampı olarak da bilinen bu harika alanda hem doğa ile iç içe vakit geçirebilecek hem de araç üstü çadır keyfini sürebileceksiniz. Kamp çadırları ve karavanlar için ayrılmış çok özel alanların bulunduğu bu mekânda sosyal ihtiyaçlarınızı da giderebileceksiniz. Üstelik kamp bölgesinin yakınlarında bulunan birbirinden özel mekanları keşfetmek için aracınızla seyahat etmek de harika olacak.

Kaçkarlar

Doğu Karadeniz’in en özel mekanlarından bir tanesi olan Kaçkarlar, bulutların üzerinde yer alan ve insanların vakit geçirmek için çok tercih ettiği bir alandır. Burada doğallığı ve temiz havayı fazlasıyla hissederken araç üstü çadır kullanmanın ayrıcalıklarını da yaşayacaksınız. Özellikle yabani hayvan tehlikesi düşünüldüğünde bu bölgede kamp yaparak araç üzeri çadır kullanmanın çok daha keyifli olacağını ifade etmek mümkün. Siz de bu kusursuz deneyimi yaşamaya ne dersiniz?

Karagöl

Dağların arasında kusursuz bir güzellik olarak bilinen Karagöl, Artvin’in Borçka ilçesindedir. Bu göl ilçeyi dünyaya duyuran güzelliklerden bir tanesidir. Her mevsim başka güzel bir yer olan Karagöl’de kamp heyecanını yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken sadece buraya gelmek ve çadırınızı kurmak. Üstelik kusursuz manzara karşısında büyülenmek istiyorsanız normal kamp çadırı yerine araç üzeri kamp çadırı kullanmalısınız. Çünkü manzaraya bir nebze yukarıdan bakmak çok başka bir heyecan yaşamanızı sağlayacak!

Torkul Gölü

Şehrin karmaşasından kilometrelerce uzakta olmak sizin için de harika bir deneyim anlamına geliyor değil mi? O halde Torkul Yaylası’nda zaman geçirmek ve Torkul Gölü’nün yanı başında bir kamp heyecanı yaşamak adına hemen rotanızı buraya çevirmelisiniz. Doğal güzelliklerin arasında yaşamak ve birbirinden değerli güzellikleri yakından keşfedeceğiniz Torkul Gölü’nde bazı ihtiyaçlarınızı karşılayamayabilirsiniz. Bu nedenle de ihtiyaç duyacağınız her şeyi yanınıza almalısınız. Tabi araç üstü çadırınızı da!

İğneada Longoz Ormanları

İğneada, doğanın insanoğluna bahşettiği en özel alanlardan bir tanesidir. Bu nedenle de insanların kamp yapmak istediklerinde akla gelen ilk seçenek daima İğneada Longoz Ormanları’dır. Burada doğa ile iç içe zaman geçirmek istiyorsanız hemen planlamanızı yapmalı ve aracınızla yola koyulmalısınız. Kamp yapmanın en özel seçeneklerden biri olduğu bu bölgeyi keşfedin. Üstelik doğal yaşamda sizi rahatsız edecek hayvanlardan uzak durmak için de araç üstü çadırınızın keyfini çıkaracaksınız.

Yukarıda birbirinden özel kamp alanlarını sizler için sıraladık! Ancak siz bu kamp alanlarının yanı sıra Türkiye’deki diğer kamp alanlarınıı da tercih edebilirsiniz. Keyifli bir deneyim için hangi kamp alanlarını tercih edebileceğinizi kısa araştırmalarla bulun. Tam bir kamp cenneti olan Türkiye’de yaşayacağınız birbirinden özel deneyimlerin keyfini çıkarmak bambaşka olacak!