Araç Üstü Çadır Avantajları ve Dezavantajları

Güvenlik - Bu algılanan bir güvenlik olsa bile , Araç üstü çadır belirli hayvanlar ve küçük hırsızlar için bir güvenlik seviyesi sunar .

Araç Üstü Çadır Avantajları ve Dezavantajları

     

Araç Üstü Çadır Avantajları

Güvenlik – Bu algılanan bir güvenlik olsa bile , araç üstü çadır belirli hayvanlar için bir güvenlik seviyesi sunar .

Manzara – Çadır içindeyken bile manzaraya bakmaktan vazgeçmek istemiyorsanız panoramik model tam size göre. Çadırın Dört tarafı da sineklik camlarla etrafı izlemenizi sağlıyor Şimdi dışarıya bakmayı kolaylaştıran bu teknoloji,  aynı zamanda doğa ile yakın temas içinde yaşamak isteyen fakat böceklerden ve Meraklı gözlerden korunmak isteyenler için yarım şekilde içeriden pencerelerinizi kapatabilirsiniz...

Rahatlık - Gideceğiniz yere vardığınızda araç üstü çadır ayarlamak kelimenin tam anlamıyla birkaç dakika meselesidir. Tek başına kolaylıkla yapılabilir. Zemin yüzeyi bir endişe kaynağı değildir. Ev, aracınızı park ettiğiniz yerdir.

Hava koşullarına dayanıklı - Hava şartlarına karşı % 100 koruma sağlarlar ve Tüm hava koşullarına uygun bir çadırdırç

Dayanıklı - Çoğu modern araç üstü çadır, su geçirmez yırtılmaz kanvas ve plastik kapakların bir kombinasyonundan yapılmıştır.

Görünüşü - Bir araç üstü çadır 4 × 4'te ne kadar harika göründüğünü hepimiz bildiğimiz için bunu burada kesiyorum.

Araç Üstü Çadır Dezavantajları

Boyut - Çoğu çatı katı çadırı 2 yetişkin ve 2 küçük çocuk için tasarlanmıştır, ancak sıcak yaz gecelerinde orada biraz küçük kalabilir.

Pahalı - Dayanıklı tuval araç üstü çadırlar oldukça pahalı olabilir. Ayrıca, monte etmeden önce bir profesyonel tarafından takılacak özel montaj braketlerine ve montaj çubuklarına ihtiyacınız olacaktır.