Bir Araç Üstü Çadırına İhtiyacınız Olan 8 Neden!

Bir Araç Üstü Çadırına İhtiyacınız Olan 8 Neden!

 İhtiyacınız Olan 8 Nedeni Gelin Beraber İrdeleyelim;

Eğerki sabah 9, akşam 5 çalışıyorsanız; dışarı kaçmak ve dışarı çıkıp keşfetmek için en değerli zamanınız “hafta sonları"dır.

Brothers Camp Olarak Yanındayız.

Bizim için kamp yapmak, her şeyden uzaklaşmak ve yıldızların altında geçirebildiğimiz kadar çok gece geçirmek demektir. Ancak yoğun bir iş hayatınız olduğunda; bir kamp gezisi planlamak için zaman ayırmak göründüğünden daha zor olabilir. İşte bu yüzden caadırlarımizi seviyoruz ve bu yüzden Brothers Camp Dünyasını sizler için kurduk.

Günlük yaşamdan uzaklaşma ve doğada keşfetme dürtüsü duyduğunuzda, sizler için kullanışlı bir tekerlekli yataktır.

Brothers Camp kampının rahatlığını ve konforunu sizler için bir sonraki seviyeye taşıyor. Urunumuz bir dakikadan kısa sürede açılır, her türlü olumsuz hava koşullarına dayanıklı olup, su geçirmezdir. Sizlere özel, kılıfı yıkanabilir, yakmayan nefes alabilir rahat bir yatak ile birlikte hazırlanmıştır. Böylece iyi bir gece uykusundan ödün vermeden açık havanın en iyisini elde edebilirsiniz.

Ancak ihtiyaç duymanız için rahatlık, kolaylık ve rahatlıktan daha fazla neden var.

Neler mi? İşte satın almanız için en önemli 8 neden ;)

1. Karavan Sahibi Olmadan Hayatı Yaşayabilirsiniz!

İnternette arattığınızda , süper şık minibüslerde otantik hayatlar yaşayan binlerce güzel insan fotoğrafı göreceksiniz. Sahile park etmişler,  bir kamp ateşi, bir sörf tahtası ve sevimli bir köpek var. Kabul etmeliyiz ki, oldukça cezbedicidir.

Ama kabul edelim ki, hepimiz bir minibüsle dünyayı dolaşacak ve her gün yeni bir yere uyanacak kadar şanslı değiliz. Tam zamanlı minibüs hayatı herkes için bir seçenek maalesef değil.

İşte bu noktada arabanız otomatik olarak tekerlekli bir yatak odasına dönüşmüş oluyor ki, böylece bir minibüste yaşamadan istediğiniz zaman hayatı yaşayabilirsiniz .

2. Yükseklerde Kamp, Zararlıları Dışarıda Tutuyor!

Kamp söz konusu olduğunda yükseltilmiş olmak oyunun adıdır. Yerden uzak durmak,  bir yılanla karşılaşma, üzerinizde sürünen bir örümceğe uyanma veya yaratıklarla diğer istenmeyen ve hatta bazen düpedüz tehlikeli karşılaşmalar için uyanma ihtimalinizin daha az olduğu anlamına gelir.

Bir Brothers Camp ile güvenli ve yüksek bir yükseklikte uyuyabilir, yerde uyumayı en iyi ihtimalle rahatsız edici ve en kötü ihtimalle tehlikeli hale getirebilecek haşerelerden uzak durabilirsiniz.

3. Daha Rahattır!

Kamp kurulumunuz için hangi uyku matını alırsanız alın, asla gerçek bir yatak/şilte kadar rahat olmayacaktır.  Brothers Camp ürünlerine sahip olduğunuzda içine yerleştirilmiş yüksek yoğunluklu ve kaliteli, nefes alabilir yatağınızın rahatlığının tadını çıkaracaksınız.

4. 60 Saniyenin Altında Kuruluyor!

Normal bir senaryo şöyledir; Hava karardıktan sonra kamp alanına gitmek, kafa lambasını yakmak, düz bir yer bulmak, direkleri kurmak, yağmurluk, yatağınızı açmanız ve bir grup kayanın üzerine koymamış olmanızı ummak.

Brothers Camp sizlere çok daha çekici bir alternatif sunuyor. Kamp yerinize gidin, bir dakika içinde açın ve kamp ateşinin yanında rahatlayın. Hangisinin kulağa daha iyi geliyor?

5. Kapatmak ve Bir Sonraki Kamp için Zaman Kaybetmeyin

Kamp bitiyor ve toplamak, polleri tek tek hazırlamak, tulumları eşyaları hepsini sıcakta taşımak? Okurken bile insanı terletiyor değil mi?

 Brothers Camp ile bir sonraki maceranıza atılmaya her zaman hazırsınızdır.  Kamp sezonu boyunca, çadırınız her zaman arabanızın üstünde olabilir, özellikle AB 130, AB 150 modellerimiz çarşaf, yastık ve uyku tulumlarınızı düzgün bir şekilde içeride tutmanıza izin vermektedir. Nerede uyuyacağınıza dair endişeyi geride bırakın - ana kampınız her zaman yanınızda. Dışarı çıkıp daha sık ve daha kolay keşfetmenizi sağlar.

6. Soğuk Havalarda Konfor İçinde Kamp Yapabilirsiniz!

Dağlarda, yüksek rakımlı göl kenarlarında veya diğer serin bölgelerde iseniz, kamp mevsimi kısa ve tatlı olabilir. Özellikle Mayıs ayında yağmur ve dolu nedeniyle kamp sezonu geç başlayabilir veya Eylül ayında beklenmedik kar fırtınaları ile kısalabilir. Ta ki bir Brothers Camp ile kamp yapmadığınız sürece!

Brothers Camp üretimi özel yalıtımlı sert kabuğu, her türlü hava koşullarına dayanıklı RİBSTOP yan duvar kumaşı ile yağmurda veya karda rahatça kamp yapabilirsiniz.(Özel sipariş ile termal eklenti de satın alabilirsiniz!)

Bu, kamp mevsiminizi yazın çok ötesine uzatabileceğiniz Brothers Campi çok daha fazla kullanabileceğiniz anlamına gelir. Daha fazla kullanım, daha fazla keşfe ve güzel anılara eşdeğerdir.

7. Ekipmanınız için Daha Fazla Yere Sahip Olursunuz!

Ekipmanınız için her zaman daha fazla alana ihtiyacınız vardır. Bisikletler, kanolar, kayaklar vs. liste uzayıp gider. Bazen açık hava maceralarınız, arabanızdaki yer miktarı (veya eksikliği) ile sınırlı olabilir. Arabanızın üzerinde bir Brothers Camp var ise, yatak takımları, uyku malzemeleri ve  aracınızda daha fazla yer açılmaktadır. (AB-130, AB-150 Modellerimiz)

8. Aerodinamik ve Yakıt Verimlidir

Brothers Camp  Patentli, kendine özgü,  şık ve güçlü tasarımıyla, diğer modellerine kıyasla daha iyi yakıt verimliliği elde edersiniz. Ürünlerimiz dayanıklı ve hava koşullarına dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle onu yıl boyunca arabanızın üstünde tutmamanız için hiçbir neden yoktur! Doğaçlama bir kamp fırsatının ne zaman ortaya çıkacağını asla bilemezsiniz. Hazırlıklı kalın.

Kış kampına meraklı değilseniz, cadirinizi aracınızdan çıkarmak çok kolaydır. Kamp sezonunuzun sonunda, aracınızdan çıkarın ve kış için saklayın . Bahar ışıdığı zaman, tekrar kurun ve yola çıkmaya her daim hazır olun !