Aracınıza Uygun Çadır Hakkında

Aracınıza Uygun Çadır Hakkında

Ozellikle daha önce hiç kamp yapmamış kişilerin, uykusuz kalacakları ya da böceklerle karşılaşıp rahatsız olacakları gibi çekinceleri olabiliyor. Gece uyurken herhangi bir sürüngenin ya da böceğin içerisine girmesiyle gerçekten de uykusuz bir gece geçirebilirsiniz. Tam da bu noktada birçok insanın içini rahatlatacak bir seçenek sunuyor. Aracınızın üzerinde, yerden yüksekte konumlanmış olan çadır ile geceleri bu istenmeyen misafirlerden uzak, deliksiz bir uyku geçirebilirsiniz. Ayrıca zeminden gelebilecek aşırı soğukluk ya da sıcaklığı da önlemiş olursunuz.

Konfor: sizi sıcak tutan ve konfor yaratan, kalın bir köpük şilte bulunur. Uyku tulumunun altında bulunan bu şilte, yumuşaklığıyla sizi rahat ettirecektir. Bunun yanı sıra, duvarlar ve tavan için ısı yalıtımı sağlayacak özel malzemeler ile de soğuk havalarda yaptığınız kamplarda hiç üşümezsiniz.
 
Güvenlik: Yerden 5-7 metre yüksekte olmanız size kesinlikle ekstra bir güvenlik sağlayacaktır. Meraklı kuşlar ya da doğadaki diğer hayvanlardan rahatsız olmadan güvenle, deliksiz bir uyku çekebilirsiniz.
 
Korunma: seçerken her türlü hava koşuluna uygun olarak tasarlanan bir ürün aldığınıza emin olmalısınız. Aksi takdirde yağmur, rüzgâr, kar gibi hava olaylarından olumsuz etkilenerek kamp deneyiminizi yarıda bırakmak zorunda kalabilirsiniz.
 
Brothers Camp Fark Yaratmadı Farkin Ta Kendisidir..