Avrupa'nın Seçkin Çadır Firması

Avrupa'nın Seçkin Çadır Firması

Merhaba Arkadaşlar!

Evet Yanlış Duymadınız! Avrupa'da hemen her sektörde; kalite, müşteri memnuniyeti, performans, vd. tüm konularda şeffaf analiz yaparak ürün karşılaştırmaları ile kendi sektöründe öncü roldeki firması tarafından; piyasadaki en Seçkin 15 Avrupa Çadır üreticisi arasında yapılan karşılaştırmada açısından en başarılı firma olarak Şubat 2022 ayının BİRİNCİSİ biz seçildik..

Yapılan Karşılaştırma Analizinde; dünyaca ünlü Qeedo Freedom Slim  ile finale kalan firmamız, yapılan değerlendirmede ve karşılaştırma 'da ; KARŞILAŞTIRMANIN KAZANANI oldu !

Öte yandan Almanya'da; 37.000 aktif üyeli çadır kullancısından oluşan  web platformunda, firmamız Almanya pazarındaki 88 Firma  arasında yerini gururla listelemiştir.

Firmamız hakkında yapılan; "Brothers Camp : pazara yüksek kaliteli outdoor ve off-road ürünleri getiriyor. Şirket, ürünlerinin sürdürülebilirliğine odaklanmaktadır." yorumu ile Yerli ve Milli imalat ile Yurtdışında etkin faaliyet gösteren bir TÜRK FİRMASI olarak gurur duyuyor, onure oluyoruz..

Bugünlere nasıl mı geldik?

En başta sizleri ve görüşlerinizi önemseyerek, kolaya kaçıp sektörde varolan firmaların üretimlerini KOPYALAMADAN, KALİTE odaklı kendine ÖZGÜN tasarımlarımız ile geceli gündüzlü çalışarak.."

Taklitler Aslını Yaşatır!! 

Felsefesi ile kendi özgün ve patentli ürünlerimizle sektörde daima ÖRNEK, ÖNCÜ, ŞEFFAF, DÜRÜST ve KALİTE odaklı anlayış ile bayrağımızı yurtdışında gururla temsil ediyoruz.. Karşılaştırma seçeneklerinde gerek ülkemizde, gerek yurtdışında lider olmanın verdiği gurur ile sizlere daha rahat ve konforlu kamp yaşatacak olmanın da onurunu yaşıyoruz.