Brothers Camp Araç Üstü Çadırı

Brothers Camp Araç Üstü Çadırı

Brothers Camp Ürünleri ilave aksesuarları ve işlevleri

Çadırınızı nasıl ısıtırsınız? Çadırınız, ara katman korumaya sahip kalın zemine sahip ve soğuk zeminden uzak olduğu için yerdeki çadırlardan daha sıcaktır, bu nedenle daha iyi doğal soğuk korumasına sahiptir. Ancak arzu etmeniz halinde çadırınızda webasto kullanabilir, talep etmeniz halinde sizlere çadırınıza zarar vermeyecek şekilde özel dizayna sahip kaliteli webasto girişi monte etmekteyiz. (Opsiyonel)
Neden yarasa modeli tenteli bir Çadırı kullanmalısınız? Çadırınız kolay takılabilir, çıkarılabilir tente aksesuarı ile  donatılmıştır Maceraya atılmadan önce bu ekstra korunaklı alanda yemeğinizi yiyebilir, kamp sohbetleri edebilir, ailenizi, kendiniz ve ekipmanlarınızı güneş ve yağmura karşı koruyabilirsiniz. (Opsiyonel)
Yatak Takımı: Brothers Campın avantajlarından biri de, çadırın içinde özel Bambu kumaş ve İşbir’de kullanılan üretim bantı aynı sünger malzemeden oluşan 28 Dansiteli rahat bir yatağa sahip olmasıdır. Çadırı açıp içeri girmeniz yeterlidir ve üzerine rahatça uzanabilirsiniz. Yatak kılıfınızı istediğiniz zaman yıkayabilirsiniz.
Özel Dİzayn Kumaş: % 100 su ve ışık geçirmez Blackout özel üretim kumaştır. Çadırınızda kullanılan kumaş, birçok askeri ordunun kullandığı kumaşla aynı özelliklere sahiptir. 300 D ve 3600 Barometre su basıncına dayanıklıdır. 3800 N 4300 mm su sütunlu RİBSTOP altı özel laminasyonlu ömürlük kumaşı ile bu ürünü yıllarca kullanabilirsiniz. Tüm bu özellikler çadırın içindeki nemi ve küfü önlemeye yardımcı olur. Tüm dikişler kaynak bandı ile kapatılır. Çadırınızda kullanılan fermuar (YKK TİP 8), dünyanın en büyük ve en kaliteli fermuar markası olan YKK tarafından üretilmiştir.
Ayakkabı çantası: Ücretsiz olarak çadırınız ile birlikte size gelen ayakkabı çantası ile cadırınızı olabildiğince kuru ve temiz tutmak ve haşerelerden ayakkabılarınızı korumak için (kamp yaparken çok önemlidir) kirli ayakkabılarınızı ayakkabı torbasına koyup çadırın dışına asabilirsiniz.
Cep Telefonu ve Anahtar gözleri: Ücretsiz olarak çadırınız ile birlikte size gelen cep telefonu ve anahtarlık aksesuarları ile cadırınızın içinde anahtar kaybetme ve telefonunuzu bulamama gibi aksilikler yaşamazsınız.