Brothers Camp Araç Üstü Çadırı

Brothers Camp Araç Üstü Çadırı

Brothers Camp Ürünleri ilave aksesuarları ve işlevleri

Nasıl ısıtırsınız? Ara katman korumaya sahip kalın zemine sahip ve soğuk zeminden uzak olduğu için yerdekilerden daha sıcaktır, bu nedenle daha iyi doğal soğuk korumasına sahiptir. Ancak arzu etmeniz halinde webasto kullanabilir, talep etmeniz halinde sizlere zarar vermeyecek şekilde özel dizayna sahip kaliteli webasto girişi monte etmekteyiz. (Opsiyonel)
Neden yarasa modeli tenteli kullanmalısınız? Kolay takılabilir, çıkarılabilir tente aksesuarı ile  donatılmıştır Maceraya atılmadan önce bu ekstra korunaklı alanda yemeğinizi yiyebilir, kamp sohbetleri edebilir, ailenizi, kendiniz ve ekipmanlarınızı güneş ve yağmura karşı koruyabilirsiniz. (Opsiyonel)
Yatak Takımı: Brothers Campın avantajlarından biri de,  içinde özel Bambu kumaş ve İşbir’de kullanılan üretim bantı aynı sünger malzemeden oluşan 28 Dansiteli rahat bir yatağa sahip olmasıdır. Acıp içeri girmeniz yeterlidir ve üzerine rahatça uzanabilirsiniz. Yatak kılıfınızı istediğiniz zaman yıkayabilirsiniz.
Özel Dİzayn Kumaş: % 100 su ve ışık geçirmez Blackout özel üretim kumaştır. Kullanılan kumaş, birçok askeri ordunun kullandığı kumaşla aynı özelliklere sahiptir. 300 D ve 3600 Barometre su basıncına dayanıklıdır. 3800 N 4300 mm su sütunlu RİBSTOP altı özel laminasyonlu ömürlük kumaşı ile bu ürünü yıllarca kullanabilirsiniz. Tüm bu özellikle içindeki nemi ve küfü önlemeye yardımcı olur. Tüm dikişler kaynak bandı ile kapatılır. Kullanılan fermuar (YKK TİP 8), dünyanın en büyük ve en kaliteli fermuar markası olan YKK tarafından üretilmiştir.
Ayakkabı çantası: Ücretsiz olarak birlikte size gelen ayakkabı çantası ile olabildiğince kuru ve temiz tutmak ve haşerelerden ayakkabılarınızı korumak için (kamp yaparken çok önemlidir) kirli ayakkabılarınızı ayakkabı torbasına koyup dışına asabilirsiniz.
Cep Telefonu ve Anahtar gözleri: Ücretsiz olarak birlikte size gelen cep telefonu ve anahtarlık aksesuarları ile içinde anahtar kaybetme ve telefonunuzu bulamama gibi aksilikler yaşamazsınız.