Bir Brothers Camp Araç Üstü Çadırının size uygunlugu

Bir Brothers Camp Araç Üstü Çadırının size uygunlugu

Sık Sorulan Sorular Klavuzu (2)

 Çadır nasıl seçilir? Çadırınızın aracınıza uygun olduğundan nasıl emin olunur? Bu soruları burada yanıtladık ve sizler için daha faydalı bilgiler sağladık!

 Çadır ile macerayı seven kamp tutkunları için özel olarak hazırlanmıştır. Hızlı bir şekilde kurulabilen bu çadırlar, kamp yapmak için herhangi bir yere kolayca gitmenize ve zorlu koşullara dayanabilecek sağlam bir yapı ve malzeme kullanmanıza olanak tanır. Buzlu çamurlu zemine çadırınızı kurup kamp yapmak için ağacın tepesine tırmanmaya hazır mısınız? Ondan önce dikkat edilmesi gereken çok şey var. Eksiksiz kılavuzumuz, acil sorularınızı yanıtlamanıza yardımcı olacaktır.

Bu tarz bir bir cadırı kullanmaya karar verdikten sonra bir sonraki adım, doğal olarak hangi Brothers Camp ürününün sizin için doğru olduğunu belirlemektir. Eviniz kadar rahat bir çadır seçerken lütfen aşağıdaki ayrıntılara dikkat edin. Aynı zamanda web sitemizde bulunan “Aracıma Göre Çadır Öner” uygulaması ile ön fikir edinebilirsiniz.

Çadırınızın aracınız için uygun olup olmadığına nasıl karar verilir?
Bu tarz çadırın sağlamlığının ve güvenliğinin çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle araca göre doğru çadırın takılması çok önemlidir. Çadırın aracınıza uygun olup olmadığını kontrol ederken lütfen aşağıdaki hususları dikkate alınız.
Yükleme kapasitesi
Dinamik yük taşıma kapasitesi, aracın sürüş sırasındaki yük taşıma kapasitesini ifade eder. Bu, araç üreticisi tarafından belirtilen maksimum yük taşıma kapasitesidir. Aslında tavan çadırını taşımak için gerekli olan yük taşıma kapasitesidir.
Statik yük taşıma kapasitesi, statik yük taşıma kapasitesi genellikle dinamik yük taşıma kapasitesinden üç kat daha fazladır. Çadırınızın 120 km hıza kadar yakıtınıza ve arabanıza hiçbir etkisi yoktur. Rüzgar testlerini başarıyla geçmiştir.
Tavan çıtası uygulaması,
Çadırınızın montesi için araç tavanınıza uygun ara atkı aparatınız olması gerekmektedir. Konuyla ilgili teknik ve detay bilgi için ara atkı montajı yapan profosyonel firmalardan destek alabilirsiniz. Anılan çubuklar yük taşıma özelliğine sahip olmalı, süs amaçlı seçilen aksesuarlardan olmamalıdır.