Size Uygun Brothers Araç Üstü Çadır

Size Uygun Brothers Araç Üstü Çadır

Sık Sorulan Sorular Klavuzu (2)

Çadır nasıl seçilir? Çadırınızın aracınıza uygun olduğundan nasıl emin olunur? Bu soruları burada yanıtladık ve sizler için daha faydalı bilgiler sağladık!

 Çadır ile macerayı seven kamp tutkunları için özel olarak hazırlanmıştır. Hızlı bir şekilde kurulabilen bu çadırlar, kamp yapmak için herhangi bir yere kolayca gitmenize ve zorlu koşullara dayanabilecek sağlam bir yapı ve malzeme kullanmanıza olanak tanır. Buzlu çamurlu zemine çadırınızı kurup kamp yapmak için ağacın tepesine tırmanmaya hazır mısınız? Ondan önce dikkat edilmesi gereken çok şey var. Eksiksiz kılavuzumuz, acil sorularınızı yanıtlamanıza yardımcı olacaktır.

Size Uygun Brothers  Modelimizi Seçelim.
Büyük Aileler için,
Standart Tip Brothers Camp çadırlarımıza ilave olarak daha fazla konfor ve geniş alana sahiptir. Geniş ve ferah içyapısı ile maksimum 4 kişilik aileniz ile mükemmel kamp anıları biriktirebilirsiniz. Aracınız büyük tip bir yapıya sahip ise; ergodinamik olarak en ideal görüntü ve dizayn ile aracınıza şık bir bütünlük sağlamak istiyorsanız Brothers Camp Aile Modelimiz ile hayallerinizin yolculuğuna çıkabilirsiniz.
Mini Aileler için,
Standart Tip Brotherscamp çadırlarımıza ilave olarak daha fazla konfor ve geniş alana sahiptir. Geniş ve ferah içyapısı ile maksimum 3 kişilik aileniz ile mükemmel kamp anıları biriktirebilirsiniz.
Çadırınızın 3 tarafı özel üretim şeffaf file ile çevrilidir.  Doğanın eşsiz manzarasına pozitif enerji ile uyanacağınızı garanti ediyoruz.
Aracınız Pick Up, Jeep, SUV, Crossover ve Binek araçlarınız tip bir yapıya sahip ise; ergodinamik olarak en ideal görüntü ve dizayn ile aracınıza şık bir bütünlük sağlamak istiyorsanız Brotherscamp Mini Aile Modelimiz modelimiz ile hayallerinizin yolculuğuna çıkabilirsiniz
Hafta sonu gezileri, macera ve kısa geziler için,
Hafta sonu gezilerini veya kamp alanlarına kısa gezileri seviyorsanız, kompakt ve hafif çatı çadırlarımız olan AB-130, AB-150 ve Panoramik-120 modellerimiz tam size göre.
AB-130 Modelimiz ile;
Geniş ve ferah içyapısı ile ister maceracı ruha sahip başınıza ister 2 kişilik aileniz ile mükemmel kamp anıları biriktirebilirsiniz.Kapalı konumda 22 cm boşluğu ile geniş bir portbaja da sahipsiniz.(Katlanır masa, katlanır sandalye, yastık, yorgan, çarşaf,  yan tente, uyku tulumu vb. malzemeler için) Çadırınızın 4 tarafı özel üretim şeffaf file ile çevrilidir.  Doğanın eşsiz manzarasına pozitif enerji ile uyanacağınızı garanti ediyoruz. Aracınız Pickup, Jeep, SUV, Crossover, binek, vb.  tip bir yapıya sahip ise; ergodinamik olarak en ideal görüntü ve dizayn ile aracınıza şık bir bütünlük sağlamak istiyorsanız Brothers Camp AB  130 modelimiz ile hayallerinizin yolculuğuna çıkabilirsiniz.
AB-150 Modelimiz ile;
Standart Tip Brotherscamp çadırlarımıza ilave olarak daha fazla konfor ve geniş alana sahiptir. Geniş ve ferah içyapısı ile maksimum 3 kişilik aileniz ile mükemmel kamp anıları biriktirebilirsiniz. Kapalı konumda 22 cm boşluğu ile geniş bir portbaja da sahipsiniz. (Katlanır masa ,katlanır sandalye, yastık, yorgan, çarşaf,  yan tente, uyku tulumu vb. malzemeler için) Çadırınızın 4 tarafı özel üretim şeffaf file ile çevrilidir.  Doğanın eşsiz manzarasına pozitif enerji ile uyanacağınızı garanti ediyoruz. Aracınız Transporter, Ford Custom, Vito tip bir yapıya sahip ise; ergodinamik olarak en ideal görüntü ve dizayn ile aracınıza şık bir bütünlük sağlamak istiyorsanız Brotherscamp AB 150 modelimiz ile hayallerinizin yolculuğuna çıkabilirsiniz.
Panoramik-120 Modelimiz ile;
İster maceracı ruha sahip tek başınıza ister çocuğunuz ile birlikte mükemmel kamp anıları biriktirebilirsiniz. Kapalı konumda 22 cm boşluğu ile geniş bir portbaja da sahipsiniz. (Katlanır masa, katlanır sandalye, yastık, yorgan, çarşaf,  yan tente, uyku tulumu vb. malzemeler için) Çadırınızın 4 tarafı özel üretim şeffaf file ile çevrilidir. Doğanın eşsiz manzarasına pozitif enerji ile uyanacağınızı garanti ediyoruz. Aracınız çadırınıza uygun ölçülere sahip SUV, Crossover, binek vb. bir araç ise; ergodinamik olarak en ideal görüntü ve dizayn ile aracınıza şık bir bütünlük sağlamak istiyorsanız Brothers amp Panoramik-120 modelimiz ile hayallerinizin yolculuğuna çıkabilirsiniz.