Ne tür Brothers Camp Çadırı?

Ne tür Brothers Camp Çadırı?

 

Ne tür satın almalıyım?
Aracınız için kullanmaya karar verdikten sonra bir sonraki adım, doğal olarak hangi Brothers Camp ürününün sizin için doğru olduğunu belirlemektir. Eviniz kadar rahat bir çadır seçerken lütfen aşağıdaki ayrıntılara dikkat edin. Aynı zamanda sitemizde bulunan uygulaması ile ön fikir edinebilirsiniz.
Sert Kabuklu ile Deri/Branda Kaplı ılaştırılması
Sert kabuklu araba Çadırı: Sert kabuklu açmak çok uygundur. Sadece birkaç kilidi gevşetmeniz yeterlidir. Bu nedenle, yumuşak kabuklu göre kurulumu ve depolanması daha uygundur. Ayrıca, zemini bal petek panelli alüminyum, kabuğu da güçlü malzemelerden yapılmıştır, bu nedenle mükemmel hava direncine sahiptir. Bu avantajlara dayanarak, sert kabuklu , karada ve arazide seyahat için yaygın olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca, AB-130, AB-150, Panoramik-120 model daha fazla depolama alanı sağlamak veya sezon dışı seyahatlerde kullanmak için bir tavan kutusu olarak kullanabilirsiniz. Kapalı halde iken kar, dolu, yağmur, güneş, kuş pislikleri vb. olumsuz atmosfer/ortam koşullarda kabuğunuz deforme olmadığı gibi aracınızın tavanını da aynı oranda koruma sağlar.
Deri/Branda Kaplı Deri/Branda Kaplı  tentesinden farklı bir kap ile araç üstünüzde bulunur. Açmak için anılan önce brandayı açmak, akabinde  kurmak durumunda kalırsınız. Kötü hava şartlarında toplamak istediğinizde yine önce kapatmak, sonrasında ıslanmış ve/veya kar ile kaplı, kimi zaman buzlaşmış sert branda ile kaplamak durumunda kalırsınız. Tüm bu işlemler sizlere açma ve kapama kolaylığı sağlamadığı, süre kazandırmadığı gibi, branda ile kaplanmış seyir halinde aracınız üzerinde asimetrik ve şık olmayan bir görünüm sergileyebilir, uğultu ve ıslık sesi çıkarabilir. Her daim ıslak olmasından ötürü çadırınızda nem, küf ve kötü kokuya sebebiyet verebilir.