Araç Üstü Çadır mı Yoksa Karavan mı

Araç Üstü Çadır mı Yoksa Karavan mı

 

Sık Sorulan Sorular Klavuzu (2)

 Çadır nasıl seçilir? Çadırınızın aracınıza uygun olduğundan nasıl emin olunur? Bu soruları burada yanıtladık ve sizler için daha faydalı bilgiler sağladık!

Çadır ile macerayı seven kamp tutkunları için özel olarak hazırlanmıştır. Hızlı bir şekilde kurulabilen bu çadırlar, kamp yapmak için herhangi bir yere kolayca gitmenize ve zorlu koşullara dayanabilecek sağlam bir yapı ve malzeme kullanmanıza olanak tanır. Buzlu çamurlu zemine çadırınızı kurup kamp yapmak için ağacın tepesine tırmanmaya hazır mısınız? Ondan önce dikkat edilmesi gereken çok şey var. Eksiksiz kılavuzumuz, acil sorularınızı yanıtlamanıza yardımcı olacaktır.

Bir Brothers Camp üretimi Çadırı mı yoksa bir Karavan mı seçelim?
Römork, Van veya Karavanlara göre daha ekonomik olan Brothers Camp markalı çadırınız ev rahatlığında olup, aracınızla her yere taşınabilir. Bu çadırlar herhangi bir araca rahatça uyarlanabilir, böylece herhangi bir hedefe daha esnek bir şekilde taşınabilirsiniz. Ayrıca vahşi keşif için çok uygun olan engebeli arazi ile de baş edebilirsiniz.
Römorklar, van veya karavanlar, evlerinde rahatlık hissine değer veren kullanıcılar için daha uygun olan su temini, drenaj ve boru sistemlerine sahiptir. Boyutları daha büyüktür, bu nedenle genellikle araç üstü çadırınız kadar esnek değildirler.
Brothers Camp Yeni Nesil Çadırı nasıl kullanılır?
Sadece çadır kabuğunuzu çıkarın, merdiveni uzatın ve çadırı açın. Merdiveni yere ulaşmak için ayarlayın ve ardından tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz!
 Çadırınızi açmak ne kadar sürer?
Çadırınızın açılması ve kapanması çok kolaydır, 20 sn den kısa bir süre içerisinde ev konforundaki yatağınızda tüm günün keyfini sürebilirsiniz.
Nerede kamp yapabilirim?
Çadır, kamp yapılmasına izin verilen her yere kurulabilir. Kamp alanlarında, belirli milli parklarda veya belirlenmiş park alanlarında kamp yapmak mümkündür. Kendi kendine nerede kamp yapmanın mümkün olup olmadığını öğrenmek için lütfen ilgili mülki/yerel makamlar tarafından yayınlanan duyuru/talimat ve/veya yönergelere bakınız.