Karavan mı yoksa Cadırmi?

 Karavan mı yoksa Cadırmi?

 

Römork, Van veya Karavanlara göre daha ekonomik olan Brothers Camp markalı  ev rahatlığında olup, aracınızla her yere taşınabilir. herhangi bir araca rahatça uyarlanabilir, böylece herhangi bir hedefe daha esnek bir şekilde taşınabilirsiniz. Ayrıca vahşi keşif için çok uygun olan engebeli arazi ile de baş edebilirsiniz.
Römorklar, van veya karavanlar, evlerinde rahatlık hissine değer veren kullanıcılar için daha uygun olan su temini, drenaj ve boru sistemlerine sahiptir. Boyutları daha büyüktür, bu nedenle genellikle esnek değildirler.
Sadece kabuğunuzu çıkarın, merdiveni uzatın ve  açın. Merdiveni yere ulaşmak için ayarlayın ve ardından tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz!
 Açmak ne kadar sürer?
Acılması ve kapanması çok kolaydır, 20 sn den kısa bir süre içerisinde ev konforundaki yatağınızda tüm günün keyfini sürebilirsiniz.
Nerede kamp yapabilirim?
kamp yapılmasına izin verilen her yere kurulabilir. Kamp alanlarında, belirli milli parklarda veya belirlenmiş park alanlarında kamp yapmak mümkündür. Kendi kendine nerede kamp yapmanın mümkün olup olmadığını öğrenmek için lütfen ilgili mülki/yerel makamlar tarafından yayınlanan duyuru/talimat ve/veya yönergelere bakınız.