2021 EN İYİ ARAÇ ÜSTÜ ÇADIRLAR

2021 EN İYİ ARAÇ ÜSTÜ ÇADIRLAR

Brothers Camp araç üstü çadır sistemleri maksimum pratiklik ve güvenilirlik kolay montaj basit kullanım bir stil dir. Kampa vardığınızda çadırınız ve uyku sisteminizi titizlikle gözetlemek ve monte etmek yerine, çatı tasarımları aracınızın üstünden açılır veya kapanır. İyi bir gece uykusu için rahat şiltelerle donatılmış olarak gelir. Tasarımlar, bütçeye uygun yumuşak kabuklardan birinci sınıf sert kabuklu ve yatık modellere kadar çeşitlilik göstermektedir. Tüm araç üstü çadırlarımız sizi yerden uzak tutar ve kurulumu daha kolaydır. Sağlam yapılara sahip olması sizin güvende olmanızı ve rahat bir nefes almanızı sağlar. Ayrıyeten depolama alanı sağlar ve aracınızda boşluk oluşturur.

EN İYİ ARAÇ ÜSTÜ ÇADIRLARINI SEÇMEK İÇİN ÖNEMLİ HUSUSLAR

En iyi çatı çadırları bile ilk bakışta göründüğü kadar basit değildir. Zor kazandığınız parayı harcamadan önce göz önünde bulundurmanız gereken bazı önemli noktalar şunlardır:

Depolama kapasitesi - Bariz nedenlerden dolayı, çadırınızın partinizdeki tüm çatı kampçılarına sığabileceğinden emin olmak isteyeceksiniz. Çatıdaki çadırlar aynı zamanda ciddi bir mülkü kaplar ve kargo kutuları veya diğer ekipmanlar gibi şeyler için çok az yer bırakır. Buna göre plan yapın. Brothers Camp daha fazla Konfor ve geniş alana sahiptir.

Ağırlık - Çatı üstü çadırları (özellikle sert kabuklu olanlar) geleneksel muadillerinden daha ağır olma eğilimindedir, bu nedenle arabanızın tavan rafının ekstra yükü kaldırabileceğinden emin olun. Yapamazsa, daha güçlü bir raf getirmeniz gerekebilir.

Maliyet - Bu niş sektör büyümeye devam ederken bile, daha iyi modeller daha yüksek bir fiyata gelecek.

ARAÇ ÜSTÜ ÇADIRLARIMIZ

JOY 2 KARAVAN 

JOY 1 KARAVAN

102x205 MİNİ MODEL ÇADIR

AB-1 210x130 CM (2 KİŞİLİK)

AB-2 230x150 CM (3 KİŞİLİK)

AİLE MODELİ 2 YETİŞKİN – 2 ÇOÇUK